2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Yuvarlak Bubble Waffle Makinası

En kaliteli yuvarlak bubble waffle makinası modelleri en uygun yuvarlak bubble waffle makinası toptan yuvarlak bubble waffle makinası satış listesi yuvarlak bubble waffle makinası fiyatlarıyla yuvarlak bubble waffle makinası satıcısı telefonu 0212 237074
Yuvarlak Bubble Waffle Makinası W22:Profesyonel bubble şeklinde waffle yapma makinası modellerinden olan bu tekli kapaklı yuvarlak bubble waffle makinası otomatik termostatı sayesinde son derece kullanışlı ve kaliteli bir bubble waffle makinasıdır - Yuvarlak bubble waffle makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 934,56 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Yuvarlak Bubble Waffle Makinası W22

Tekli Kapaklı Yuvarlak Bubble

* 25'li - Yuvarlak bubble waffle makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Ölçüleri: 30x35x24,5 cm
* Paketli ölçüleri: 33x38x27,5 cm
* Ağırlık: 10 kg
* Güç: 2000 W - Yuvarlak bubble waffle makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Teflon kaplamalı döküm yüzey
* Otomatik termostat
* Paslanmaz çelik kasa
* Ergonomik dizayn - Yuvarlak bubble waffle makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Sanayi tipi
* Waffle pişirme makinası olarak kullanılan bu profesyonel 25li model yuvarlak bubble waffle makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, yuvarlak bubble waffle makinası yedek parçaları (termostatı,düğmesi,kapağı v.b. yuvarlak bubble waffle makinası parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal yuvarlak bubble waffle makinası yedek parçaları This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Ayrıca elinizde böyle bir yuvarlak bubble waffle makinası var ve arızalıysa veya yuvarlak bubble waffle makinasının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli profesyonel yuvarlak bubble waffle makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize yuvarlak bubble waffle makinası bakımını profesyonel yuvarlak bubble waffle makinası tamirini servisini yaptırabilir, yuvarlak bubble waffle makinası yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel yuvarlak bubble waffle makinası bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yuvarlak Bubble Waffle Makinası W22:Profesyonel bubble şeklinde waffle yapma makinası modellerinden olan bu tekli kapaklı yuvarlak bubble waffle makinası otomatik termostatı sayesinde son derece kullanışlı ve kaliteli bir bubble waffle makinasıdır - Yuvarlak bubble waffle makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu, isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...